ÖVRIGT / Diverse / Serietidning 6798026
*
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:38:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 10:28:24
1
100 kr
31/1 18:33:32
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:00
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16
-
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:11
-
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:25
*
Serietidning
Läs mer om 50-tal
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 10:28:24 | 1 | 100 kr |
31/1 18:33:32 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalle anka & co serietidning
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Firma Svenskt Tenn, "The world is a book", 1993. L..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:00 -
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:47
-
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16 -
3286 Samearbete
10 del ca, Kåsor Väskor
Aktuellt bud: 1.600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:11 -
3287 Samekniv
med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:25